Joomla 3.2 Template by Justhost Complaints

Duo Discus 2,5 m

Duo Discus je dvousedadlový dálkově ovladatelný větroň v měřítku 1:8 s rozpětím křídla 2,5m, vhodný pro středně pokročilé piloty. Dostatečně pevná, robustní konstrukce dovoluje pilotovi létat jak v extrémních podmínkách tak akrobacii.
Trup Duo Discu je vyroben ze sklolaminátu. Kabina je standardně vybavena dvěmi sklolaminátovými sedačkami.

Křídlo je složeno z polystyrénu, sklolaminátu a balsy, a celé je pokryto bílou nažehlovací fólií ORACOVER. Výškovka je rovněž z balsy. Nosník křídla je vyroben ve zvláštních negativních formách ze skelných rovingu, aby byla zajištěna jeho dostatečná tuhost. Křídlo se připojuje k trupu pomocí kruhové oceli o průměru 8mm.
Duo Discus může být na zakázku vybaven Schempp-Hirth brzdami, zatahovacím podvozkem a vypínačem vlečného zařízení Model je standartně opatřen původní imatrikulací skutečného větroně. Na přání zákazníka lze změnit barvu nebo celé označení modelu.

Model se základním vybavením vyžaduje osazení čtyrmi (4) servopohony, tj. výškovka, směrovka, a křidelka. Čtyři (4) servopohony navíc pak vyžadují funkce brzd, zatahovacího podvozku a vypínaní vlečného lana.
Maketu Duo Discus lze snadno přepravovat a skladovat v celolaminátové přepravní bedně Cobra s popruhem přes rameno, kterou jsme pro větroně této velikosti vyvinuli.

  

Maloobchodní cena s DPH

Model č. Vybavení Cena včetně 21% DPH
KVDUOD 2,5m Bez vybavení CZK 12912.-
KVDUOD 2,5m B Pouze brzdy CZK 13967.-
KVDUOD 2,5 RLG Pouze zatahovaci podvozek CZK 14069.-
KVDUOD 2,5 B RLG Brzdy, zatahovaci podvozek CZK 14892.-

Požadujete-li informace o cenách nadstandartního vybavení a příslušenství, či chcete li si vyžádat náš velkoobchodní ceník a obchodní podmínky, prosím napište nám na:
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Měřítko: 1:8
Rozpětí křídla: 2500 mm
Délka: 1175 mm
Plocha křídla: 27dm²
Profil křídla: S 3021 mod.
Zatížení: 44,5 g/dm²
Při hmotnosti: cca 1200 g
Zdatnost pilotáže: Středně pokročilá