Joomla 3.2 Template by Justhost Complaints

HPH 304 Shark 7,2m

Skutečný celolaminátový větroň 304 Shark byl v roce 2007 uveden na trh.Ve světě je to první větroň s novými aerodinamickými tvary,které zaručují perfektní letové vlastnosti tohoto větroně.Pro tuto vyjímečnost a vstřícnost firmy HpH jsme se jako výrobci maket větroňů rozhodli větroně 304 Shark zařadit do naší výroby.

Maketa větroně 304 Shark 1:2,5 je celolaminátový model kombinovaný s uhlíkem. kabina je vybavena nadstandardně, tj.látkové potahy na sedačku,vypolstrovanými bočnicemi trupu, řídícími pákami,palubní deskou.

Sendvičové křídlo je vyrobeno ze skla,uhlíku a sendvičového materialu Herex.Nosník je tvořen uhlíkovým rovingem a laminátovou sendvičovou stojnou s balsovou výplní.Uchycení na trup je provedeno prodlouženým nosníkem,zajištěným čepem,tak jak u skutečného větroně.

Model 304 Shark je vybaven vzdušnými brzdami typu Schempp-Hirth,vlečným zařízením a odpruženým zatahovacím podvozkem.Model je standardně opatřen původní imatrikulací skutečného větroně.Na přání zákazníka lze změnit barvu, nebo celé označení modelu.Na přání zákazníka lze konfigurovat též konkrétní konstrukční požadavky.304 Shark se základním vybavením vyžaduje osazení dvanácti (15) servopohony,tj. výškovka,směrovka,brzdy,křidélka,klapky,podvozek, brzda podvozku a vypínač vlečného zařízení a jeden (1) servopohon navíc funkce výklopné jednotky,pokud je model upraven na motorovou verzi.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Maloobchodní cena s DPH

 

Model č. Vybavení Cena včetně 21% DPH
GP 304S 7,2 Brzdy,odpružený zlamovací podv.,vybavení kabiny,vypín.vlč.lana,celouhlíkové křídla Na vyžádání, dle konkrétních požadavků zákazníka

 

Měřítko: 1:2,5
Rozpětí křídla: 7200 mm
Délka: 2716 mm
Plocha křídla: 189 dm2
Štíhlost křídla Lambda: 27,5
Zatížení: 95,24 g/dm2
Při hmotnosti: 18000 g
Max.letová hmotnost: 20000 g
Zdatnost pilotáže: Pokročilá

 

Požadujete-li informace o cenách nadstandartního vybavení a příslušenství, či chcete li si vyžádat náš velkoobchodní ceník a obchodní podminky, prosim kontaktujte nás na emailové adrese:Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.