Joomla 3.2 Template by Justhost Complaints

L33 Solo

L33 Solo je univerzální dálkově ovladatelný model větroně. Pro svou robustní konstrukci může být použit jak pro termické létání, tak pro akrobacii. Dokonce i méně zkušený pilot zvládne pilotáž díky jeho klidnému, nezáludnému chování při nízkých rychlostech.

Trup L33 Sola je vyroben ze sklolaminátu. Kabina má sklolaminátovou sedačku. Na přání zákazníka může být kabina vybavená nadstandardně, tj. mít potahy na sedačku, vypolstrované bočnice trupu, řídící páky, palubní desku, mikrofon a mapu.

Sendvičové křídlo je vyrobeno ze skla, uhlíku a pěny Herex. Nosník je tvořen uhlíkovým rovingem a laminátovou sendvičovou stojinou s pěnovou výplní Herex. Uchycení na trup je provedeno prodlouženým nosníkem.

Větroň L33 Solo je vybaven brzdami typu Schempp-Hirth, pevným podvozkem a vypínačem vlečného zařízení. Model je standardně opatřen původní imatrikulací skutečného větroně. Na přání zákazníka lze změnit barvu nebo celé označení modelu.

Maketa L33 Solo může být upravena na motorovou verzi osazením Elickerovym výklopným pylonem o velikosti 12,5 palců. Na přání zákazníka můžeme trup modelu pro instalaci pylonu pouze připravit, tj. vyřezat do trupu otvor a osadit jej dvířky, nebo můžeme jednotku kompletně nainstalovat.

Model se základním vybavením vyžaduje osazení sedmi (7) servopohony, tj. výškovka, směrovka, křidelka, brzdy a vypínač vlečného lana. Jeden (1) servopohon navíc pak vyžaduje funkce výklopné jednotky, pokud je model upraven na motorovou verzi.

Větroň L33 Solo lze snadno přepravovat a skladovat v celolaminátové přepravní bedně Cobra s kolečkama, kterou jsme pro větroně této velikosti vyvinuli.

  

Maloobchodní cena s DPH

Model č. Vybavení Cena
KVL33FG Brzdy, pevný podvozek, vypinač vlečného lana CZK 29905.-

* Požadujete-li informace o cenách nadstandartního vybavení a příslušenství, či chcete li si vyžádat náš velkoobchodní ceník a obchodní podminky, prosim kliknete sem.

Měřítko: 1:4
Rozpětí křídla: 3 530 mm
Délka: 1 650 mm
Plocha křídla: 66 dm²
Profil křídla: HQ 2,5/13,HQ 2,5/12,HQ 3/14mod.
Zatížení: 63,6 g/dm²
Při hmotnosti: cca 4 200 g
Zdatnost pilotáže: Středně pokročilá