Joomla 3.2 Template by Justhost Complaints

O nás

Vítejte na stránkách Výroba modelu A.P.K. Modely.

Nabízíme vám dokonalé zmenšeniny nejlepších větroňů na světě, které vypadají a létají jako opravdová letadla. Naše větroně jsou aerodynamicky čisté, vhodné pro termické létání i létání na svahu, a mnohé z nich jsou plně akrobatické. Naše nabídka zahrnuje jak oblíbené modely, tak naše technologické novinky, jako je celokompozitový Pilatus B4, který jsme uvedli na trh na začátku roku 2000.

V roce 2002 jako první ve světě vyvinuli zcela nový celolaminátový Glasflügel 304.cz a celolokompozitovou přepravní bednu Cobra s popruhem přes rameno, které se staly opravdovým hitem! Vzhledem k tomu, že světový trend ve výrobě maket větroňů směřuje k celokompozitovému zpracovaní, rozhodli jsme se naše původní modely Discus 2b, Ventus 2c(2cx) a Duo Discus dodávat na trh v celolaminátovém provedení a vyvinout celolaminátový přepravní box na kolečkách. Naší filozofii je být neustále před naší konkurencí, a proto se snažíme pro nadchazejicí plachtařské sezony vyvíjet nové modely, které by nadále těšily naše vážené zákazníky.

Našimi zaměstnanci jsou zruční výrobci letadel, kteří prošli speciálním školením a mají dlouholeté zkušenosti v tomto oboru. KV větroň začíná v našich vlastních ručně dělaných formách. 80% materiálu, které používáme lze najít v opravdových větroních, zbývajících 20% tvoří nejlepší dovozové modelářské materiály. Všechny modely jsou výhradně ručně dělané na zakázku tak, aby byla zachována nejvyšší možná kvalita. Detailní propracovaní je naši specialitou. Podle ohlasu našich odběratelů jsou naše výrobky svou pevnosti i kvalitou zpracovaní zařazeny na přední místa ve světě.

Větroně, které vyrábíme, jsou téměř připravené k letu. Nainstalujte jen servopohony podle svého výběru a model je připraven k letu. Na přání vám můžeme servopohony nainstalovat. Vzhledem k tomu, že jsou modely vyráběny zakázkově, můžete si určit, jaké funkce bude váš model mít. Většina modelů je standardně vybavena brzdami a podvozkem. Mnoho našich větroňů pak může být vybaveno ještě nadstandardní kabinou, vlečným zařízením nebo výklopným pylonem. Všechny modely jsou standardně opatřeny původní imatrikulací skutečného větroně. Na vaše přání však lze změnit barvu nebo celé označení modelu. Vše záleží jen na vašem vkusu a rozpočtu.

Naše internetové stránky vám poskytnou kompletní nabídku modelů, od těch nejmenších po největší větroně, včetně jejich podrobných popisu a možnosti vybavení, technických údaju, nákresu, fotogalerie a maloobchodních cen. V Oddělení častých dotazu pak najdete odpovědi na nejběžnější otázky, které od Vás zákazníku dostáváme. Máte-li však jakékoliv jiné dotazy či zvláštní přání, neváhejte a kontaktujte nás.

Přejeme vám příjemný let s větroňi výroby modelů apkmodely !