Joomla 3.2 Template by Justhost Complaints

Discus 4,28m

Discus s rozpětím křídla 4 286mm je dálkově ovladatelná maketa větroně v měřítku 1: 3,5. Je to celolaminatový model, který je u křídla zpevněn karbonem. Tenký profil o tloušťce 12% zajišťuje dobrou klouzavost a proto je vhodný pro extrémní létaní. Křídlo je navíc standardně opatřeno winglety. Discus je dosti robustní a snese plnou akrobacii.

Trup Discusu je vyroben ze sklolaminátu. Kabina ma sklolaminátovou sedačku. Na přání zákazníka může být kabina vybavena nadstandardně, tj. mít potahy na sedačku, vypolstrované bočnice trupu, řídicí páky, palubní desku, mikrofon a mapu.

Křídlo je sendvičové konstrukce, složeno ze sklolaminátu a sendvičového materialu Herex. Nosník je vyroben z balsy a sklolaminátu. Křídlo je připojeno k trupu pomocí kruhové oceli o průměru 14mm a jištěno dvěmi monobloky, které drží křídlo u trupu silou 6 kg.

Discus je standardně vybaven vzdušnými brzdami typu Schempp-Hirth, zatahovacím podvozkem a vypínačem vlečného zařízení. Model je standardně opatřen původní imatrikulací skutečného větroně. Na přání zákazníka lze změnit barvu nebo celé označení modelu.

Maketa Discusu může být upravena na motorovou verzi osazením Elickerovou výklopnou jednotkou o velikosti 14 nebo 16 palců. Na přání zákazníka můžeme trup modelu pro instalaci pylonu pouze připravit, tj. vyřezat do trupu otvor a osadit jej dvířky, nebo můžeme jednotku kompletně nainstalovat.

Model se základním vybavením vyžaduje osazení osmi (8) servopohony, tj. výškovka, směrovka, křidélka, brzdy, zatahovací podvozek a vlečné zařízení. Jeden (1) servopohon navíc pak vyžadují funkce výklopné jednotky, pokud je model upraven na motorovou verzi.

  

Maloobchodní cena s DPH

Model č. Vybavení Cena včetně 21% DPH
KVDIS RLG Carbon Brzdy,zatahovací podvozek,karbonové křídla CZK 43431,-
KVDIS RLG CC Carbon Brzdy,zatahovací podvozek,vybavená kabina,karbonové křídlo CZK 47768,-

* Požadujete-li informace o cenách nadstandartního vybavení a příslušenství, či chcete li si vyžádat náš velkoobchodní ceník a obchodní podmínky, prosím kontaktujte nás na emailové adrese:Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Měřítko: 1:3,5
Rozpětí křídla: 4 286 mm
Délka: 1 880 mm
Plocha křídla: 87,2 dm²
Profil křídla: HQ 2,5/12-10 mod.
Zatížení: 65,3 g/dm²
Při hmotnosti: cca 5700 g
Zdatnost pilotáže: Středně pokročilá