Joomla 3.2 Template by Justhost Complaints

ASW 24

ASW 24 je snadno ovladatelná dálkově řízená polomaketa větroně, vhodná pro akrobacii. Má demontovatelné winglety, které snižují indukovaný odpor a tím usnadňují kroužení při minimálních rychlostech.

Trup ASW 24 je vyroben ze sklolaminátu. Kabina je vybavená sklolaminátovou sedačkou.

Křídlo je složeno z polystyrenu, sklolaminátu a balsy. Je pokryto bílou nažehlovací folií ORACOVER. Nosník křídla je ze dřeva. Obě části křídla jsou připojeny k trupu pomoci ocelové planžety o rozměrech 14x2mm.

Letadlo je standardně vybaveno brzdami typu Schempp-Hirth. Váš model může být na přání vybaven doplňky jako jsou zatahovací přistávací podvozek nebo vypínač vlečného zařízení. Model je standardně opatřen původní imatrikulací skutečného větroně. Na přání zákazníka lze změnit barvu nebo celé označení modelu.

Model lze snadno osadit servopohony. Model se základním vybavením vyžaduje osazení šesti (6) servopohony, tj. výškovka, směrovka, křidelka a brzdy. 2 servopohony navíc pak vyžadují funkce zatahovacího podvozku a vypínáni vlečného lana.

Maketu ASW 24 lze snadno přepravovat a skladovat v celolaminátové přepravní bedně Cobra s popruhem přes rameno, kterou jsme pro větroně této velikosti vyvinuli.

  

Maloobchodní cena s DPH

 

Model č. Vybavení Cena včetně 21% DPH
KVASW24 B Brzdy, winglety CZK 16979.-
KVASW24 B RLG Brzdy, winglety, zatahovací podvozek CZK 18868.-

* Požadujete-li informace o cenách nadstandartního vybavení a příslušenství, či chcete li si vyžádat náš velkoobchodní ceník a obchodní podmínky, prosím kontaktujte nás.

 

Měřítko: 1:5
Rozpětí křídla: 3000 mm
Délka: 1310 mm
Plocha křídla: 50,5 dm²
Profil křídla: E 207/205 mod.
Zatížení: 41,5g/ dm²
Při hmotnosti: cca 2100 g
Zdatnost pilotáže: Středně pokročilá

 

Technická data krabice
Délka: 1640 mm
Šířka: 200 mm
Výška přední části: 210 mm
Délka prolisu na směrové kormidlo: 300 mm
Váha prázdné krabice: 2500 g
Cena včetně 21%DPH: CZK 8122,-

Z vlastních zkušeností s dopravou a přenášením modelu víme, jak jsou tyto náchylné k mechanickému poškození. Látkové vaky neposkytuji dostatečnou ochranu modelu před mechanickým poškozením. Proto jsme rádi, že jsme jako první ve světě vyvinuli bezpečné celolaminátové přepravní krabice, které jsou obdobou skutečného transportního vozu Cobra. V současné nabídce máme menší transportní bednu s popruhem přes rameno pro modely do 3 000mm nebo větší přepravní trajlery na kolečkách pro modely do 4 800mm a 6 000 mm.

Celolaminátová transportní krabice Cobra s popruhem přes rameno, vhodná pro většinu maket větroňů do 3 000 mm.