Joomla 3.2 Template by Justhost Complaints

HPH 304 Shark 6 m

Skutečný celolaminátový větroň 304 Shark byl v roce 2007 uveden na trh.Ve světě je to první větroň s novými aerodinamickými tvary,které zaručují perfektní letové vlastnosti tohoto větroně.Pro tuto vyjímečnost a vstřícnost firmy HpH jsme se jako výrobci maket větroňů rozhodli větroně 304 Shark zařadit do naší výroby.

Maketa větroně 304 Shark 1:3 je celolaminátový model kombinovaný s uhlíkem. kabina je vybavena nadstandardně, tj.látkové potahy na sedačku,vypolstrovanými bočnicemi trupu, řídícími pákami,palubní deskou,mikrofonem a mapou.

Sendvičové křídlo je vyrobeno ze skla,uhlíku a sendvičového materialu Herex , nebo dýhy. Nosník je tvořen uhlíkovým rovingem a laminátovou sendvičovou stojnou s balsovou výplní.Uchycení na trup je provedeno prodlouženým nosníkem,zajištěným čepem,tak jak u skutečného větroně.

Model 304 Shark je vybaven vzdušnými brzdami typu Schempp-Hirth,vlečným zařízením a odpruženým zatahovacím podvozkem.Model je standardně opatřen původní imatrikulací skutečného větroně.Na přání zákazníka lze změnit barvu nebo celé označení modelu.

Model může být upraven na motorovou verzi osazením výklopné jednotky Elicker 20 Zoll. Na přání zákazníka můžeme trup modelu pro instalaci pilonu pouze připravit, tj.vyřezat do trupu otvor a osadit jej dvířky,nebo můžeme jednotku komplatně instalovat.

304 Shark se základním vybavením vyžaduje osazení dvanácti (12) servopohony,tj. výškovka,směrovka,brzdy,křidélka,klapky,podvozek, brzda podvozku a vypínač vlečného zařízení a jeden (1) servopohon navíc funkce výklopné jednotky,pokud je model upraven na motorovou verzi.

K modelu lze zakoupit přepravní laminátový box na kolečkách,který jsme pro model této velikosti vyvinuli.

 

 

 

 

 

 

 

     

Maloobchodní cena s DPH

 

Model č. Vybavení Cena + 21% DPH
GP304S GW Brzdy,odpružený zlamovací podv.,vybavení kabiny,vypín.vlč.lana CZK 89369,-
GP304S CW Brzdy,odpružený zlamovací podv.,vybavení kabiny,vypín.vlč.lana,celouhlíkové křídla CZK 92369,-

 

Měřítko: 1:3
Rozpětí křídla: 6000 mm
Délka: 2263 mm
Plocha křídla: 133 dm2
Štíhlost křídla Lambda: 27,5
Zatížení: 86,47 g/dm2
Při hmotnosti: 11500 g
Max.letová hmotnost: 14600 g
Zdatnost pilotáže: Pokročilá

 

Technická data krabice
Délka: 2385 mm
Šířka: 380 mm
Výška přední části: 380 mm
Délka prolisu na směrové kormidlo: 500 mm
Váha prázdné krabice: 6500 g
Cena včetně 21%DPH: CZK 18082,-

Požadujete-li informace o cenách nadstandartního vybavení a příslušenství, či chcete li si vyžádat náš velkoobchodní ceník a obchodní podminky, prosim kontaktujte nás na emailové adrese:Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.